Ucuz Paykasa

[mk_image src=”http://www.paykasaturk.com/wp-content/uploads/2017/07/paykasaguven.png” image_width=”773″ image_height=”725″ crop=”false” hover=”false” align=”center”]

Ucuz Paykasa

Sanal alemde alışveriş yapmak isteyen fakat bir türlü kredi kartlarına güvenemeyen insanlar veyahut hali hazırda alışveriş yapan ve ödeme yöntemlerini güvenli bulmayan müşteriler çeşitli ödeme yollarına başvurmaktadırlar. Dünyada oldukça hızlı yayılan paykasa elektronik kart tam da işinizi görecek ödeme yoludur..

Güvenli Alışverişin Temsili Paykasa

Sadece 16 haneli kod yapısından oluşmaktadır. Kredi kartları gibi veri depolamaz ve güvenliksiz ASLA değildir. Sadece yüklediğiniz bakiyeyi harcayabilirsiniz ve ” tek kullanımlıktır. ”

Paykasa Nerede Kullanılır ?

Paykasa yöntemini hemen hemen bir çok meşhur ve ünlü online alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Popüler oyunlarda dilediğinizi güvenli ve paranızın çalınma riski olmadan doya doya alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içi ve Yurt Dışı bir çok siteden ürün almanıza olanak sağlayan bu kartlar dünya üzerinde ki bir çok şeyi almanızı sağlamakta.

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Paykasayı guvenpaykasa.com adresinden aldığınız 16 haneli kodu ilgili site üzerindeki ödeme paneline girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kesinlikle sizden ekstra kart bilgisi vb istenmez sadece kod ile oluşmaktadır ve içerisindeki Euro cinsindeki para baz alınarak ödemeniz gerçekleşir..

Verileriniz %100 Güvende !

Piyasada ki En uygun fiyattan paykasa hizmetini biz vermekteyiz günden güne değişen kur dengelerini sabitledik ve ” Resmi reseller ” Firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyattan satış yapmaya gayret göstermekteyiz.

Gereksiz şişirilmiş rakamlar ile bizim işimiz yok ! 🙂

%100 Yasal ve %100 Güvenilir paykasa hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilir gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen ” veri gizliliği ” esas alınarak müşterilerimiz ile ticaret gerçekleştirir ve bilgiler kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır sitemiz yüksek bit security sistemi ile korunup herhangi bir veri depolaması söz konusu değildir.