Paykasa Kartın Avantajları

Sanal kart paykasa yönteminin öne çıkan en büyük avantajı güvenliktir aslına bakarsanız pek çok avantajı var ön ödemeli kartların genellikle çalışma mantığı kredi kartlarına kısmen benzese de kredi kartları kadar güvensiz değildir ayrıca aidat gibi ücret ve gereksiz kesintiler kesinlikle yoktur.

Buda müşterilerimiz de paykasa almak için büyük istek uyandırmakta günümüzde ciddi anlamda pek çok alanda kullanılmakta bazen bu kartları suistimal eden durumlar olsa da bizler bu işi resmi ve legal olarak yapmaya, sürdürmeye devam edeceğiz ve firma çizgimizi bozmuyacağız.

Ucuz Paykasa Almanın, Avantajları

Uluslararası ödeme alınında lider firmamız sizlere uygun ve ucuz paykasa sistemini sunmakta, sizlere en iyi ödeme koşullarını oluşturmak için geliştirilen bu ön ödemeli kart sistemi Euro döviz kuru ile işlem görmekte işlemlerinizi daha kolay hale getirebilirken, kişisel veri gizliliğini de elden bırakmıyorsunuz buda bu paykasa kartın en büyük avantajlarından bir tanesi oluyor.

İşlem gerçekleştirirken 3D security veya detaylı bilgiler vermek zorunda kalabiliyoruz fakat paykasa satın alırsanız onay işlemi olmadan anında işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.