İnternet piyasasında en çok Online ödeme tercih edilmekte sebebi ise zahmetsiz ve hızlı olmasıdır ATM gibi uzun uğraşlar yerine insanlar oturdukları yerden para transferleri gerçekleştirebiliyor bu da insanların işini oldukça kolaylaştırıyor. Paykasa kart ile para çekmek istediğinizde anında paranız hesabınıza geçer işlemleriniz oldukça hızlı gerçekleşir ve havale & mobil ödeme imkanları ile sizlere ödeme yapıyoruz. Bütün işlemleriniz gibi paykasa ile para çekme işlemlerinizi de çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Mutlaka Paykasa Satın Almadan önce yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Firmamızdan hemen “paykasa kart” sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesaplarımızdan bir tanesine ödeme yapın, ödemeyi yaptıktan sonra ödeme bildiriminde bulunduğunuz an 16 haneli pin kodunuz artık size verilir dilediğiniz işlemi yapma özgürlüğüne sahipsiniz !

  • Hemen Canlı Destek Ekiplerimiz İle İrtibata Geç
  • Vereceğimiz Banka Hesaplarına Referans Kodu ile Ödemenizi Gerçekleştirin
  • Ödeme Bildiriminde Bulunduktan Sonra Ekiplerimiz Ön Kontrolden Sonra 1 Dakika İçerisinde Kodunuz Sizlere Verilir.

Sizler için aşağıda fiyatlarımızdan bazılarını listeledik devamını paykasa fiyatları sayfamızdan bulmanız mümkün olacaktır.

10 Euro Paykasa
39 TL
20 Euro Paykasa
65 TL
50 Euro Paykasa
159 TL
100 Euro Paykasa
310 TL

Sanal Ödemelerinizi Paykasa İle Gerçekleştirin.

Paykasa Kartın Avantajları

İlk olarak tabi ki de güvenlik ön plana çıkıyor fakat paykasa kartlarının özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor paykasa uyumlu bütün sitelerden komisyonsuz ve kişisel bilgilerinizi vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz hemde çok basit.. Bildiğiniz üzere bu sanal bir karttır yani gerçek hayatta bu “kartları” kullanamazsınız sizlere vereceğimiz 16 haneli kod ile sanal ortamda dilediğiniz şekilde özgürce alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılır ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bizlere vereceğiniz 16 haneli paykasa kodunu müşteri temsilcilerimize ilettikten sonra banka hesabınızı bizlere veriyorsunuz ve dakikalar içerisinde hesabınıza paykasa kartınızın bedeli kesintisiz bir şekilde ödeme yapılıyor. Guvenpaykasa.com’da bütün işlemleriniz jet hızı ile gerçekleşir bunu unutmayın..

Güvenli Alışveriş Yapın

Ön ödemeli kart sistemleri sayesinde yapacağınız bütün alışverişleriniz de kişisel bilgileriniz gizli kalır ve asla paykasa kartınızın çalınma gibi bir riski yoktur bu %0 bir ihtimaldir çünkü kartınız tek sefer kullanıma uygundur yani vereceğimiz 16 haneli kodu tek sefer kullanabilirsiniz böylelikle bilgileriniz 3. kişilerin eline dahi geçse hiçbir şey yapamayacaktır 🙂

İletişime Geçmek İstersen Guvenpaykasa.com Emrinizde ;