Paykasa Hakkında Bilgiler

Paykasa Hakkında Bilgiler vereceğimiz bu makalemizde, Paykasa nedir, nerede geçerli, nasıl kullanılır, güvenli mi gibi sorularınızın cevaplarını bulabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz..

İnternet ortamında gün geçtikçe güvensiz bir ortam oluşmakta ve kullanıcılar daha güvenli paykasa ödeme yöntemlerine başvuruyorlar bunlardan bir tanesi tabi ki de paykasa. her zaman güvenli ve sorunsuz sanal kart yöntemidir. İnternet aleminde keyifle alışveriş yapmak ve oyun sitelerinden doyasıya güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz..

Bu sanal kartlar kredi kartları gibi gözükmekte fakat tamamen farklıdır, 16 haneli kod yapısı ile dikkat çeken sanal kart sadece PİN kodu ile işlem yapmanıza olanak sağlamakta ve bu PİN numaraları sadece tek kullanımlıktır ve 2. kullanım yapılmamaktadır yani çok güvenli bir yöntemdir.

 

Dünyada oldukça popüler şekilde kullanılan bu yöntem artık ülkemizde çok sık kullanılmakta.. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde insanlar AVM hatta market, kasap ve gündelik işlerini Paykasa kartları ile halletmektedir. Fakat ülkemizde genellikle İnternet üzerinden tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi hem kişisel gizlilik hemde daha hızlı ve zahmetsiz olmasıdır. Kurlarımız Euro üzerinden baz alınarak hesaplanmaktadır..

Bir cevap yazın