Paykasa Bozdurma

[mk_fancy_title style=”avantgarde” font_family=”none” align=”center”]

Paykasa Bozdurma Yüksek Kur

[/mk_fancy_title]

Günümüzde Paykasa ile alışveriş yapanların yanı sıra paykasa bozduran kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Guvenpaykasa.com olarak alış ve satışlarda hiç bir sorun ve aksama ile karşılamazsınız firma olarak en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur..

[mk_image src=”http://guvenpaykasa.com/wp-content/uploads/2017/04/paykasa1.png” image_width=”821″ image_height=”218″ crop=”false” hover=”false” align=”center”][mk_fancy_title font_family=”none” align=”center”]

Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur ?

[/mk_fancy_title][mk_image src=”http://guvenpaykasa.com/wp-content/uploads/2017/04/paykasa-nasıl-bozdurulur.png” image_width=”792″ image_height=”200″ crop=”false” hover=”false” align=”center”]

Paykasa Bozdurmak işte bu kadar kolay ! elinizdeki PİN kodunu hemen müşteri temsilcimize bağlanarak kodu teslim edebilir ve 15 dakika içerisinde ödemeniz istediğiniz hesap numarasına yapılır..

[mk_fancy_title font_family=”none” align=”center”]

Paykasa Bozdurmak için Kurallar

[/mk_fancy_title]

  • Profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip kur fiyatlarını öğrendikten sonra sitemiz üzerinden Fiyat Listemizi incelemelisiniz.
  • Paykasa kodunuzu müşteri temsilcimize ilettikten sonra hesap numaranızı göndermelisiniz. ardından maximum 15 dakika içerisinde para hesabınıza geçmiş olacaktır..
  • Firmamız yaklaşık 5 yıldır sektörde olup tamamen legal olarak faliyetlerini sürdürmektedir tamamen güvenli ve her türlü koruma ile kendini sağlama almış guvenpaykasa.com sizlere güvenilir paykasa hizmeti vermektedir.
  • Kullanıcıların veri gizliliğini korumak için en üst düzey SSL modülü aktif edilmiştir.
[mk_divider]

En İyi Fiyattan Paykasa Bozuyoruz

Firmamız uzun yıllardır paykasa hizmeti vermektedir sizlere en uygun ve en iyi fiyat garantisinden paykasa bozdurma hizmeti veriyoruz değişken dolar ve euro’ya rağmen kurlarımızı sabit tutmaya çalışıyoruz. Profesyonel müşteri temsilcilerimiz sayesinde sizlere hızlı ve anında bozum işlemini yapmaktayız. Güvenli paykasa satın almanın tek adresi.

Resmi Reseller firmamız sizlere güvenli bir şekilde paykasa kart bozumu yapmakta sektörde dolandırıcıların ağına düşmemek için bildiğiniz ve güvendiğiniz sitelerden almanız gerekmekte biz yıllardır firma olarak Türkiye’de resmi bir şekilde ofisimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile işlemlerinizi son derece hızlı yapmaktayız guvenpaykasa.com olarak en büyük avantajlarımızdan bir tanesi ise 7/24 hizmet verilmesidir yani istediğiniz saat’te paykasa bozdurabilir yada farklı sanal kartlardan satın alabilirsiniz..

[mk_image src=”http://guvenpaykasa.com/wp-content/uploads/2017/04/guvenli-paykasa.png” image_width=”1026″ image_height=”200″ crop=”false” hover=”false” align=”center”]