Paykasa Bozdurma Nedir ?

Paykasa Bozdurma Nedir ?

Çevrimiçi ödemelerde insanların en çok kullandığı ve tercih ettiği paykasa kart ile artık bütün işlemleriniz çok daha hızlı ve güvenli olacak. Bildiğiniz üzere Paykasa dünyada en çok tercih edilen sanal kart türünden bir tanesidir.

sadece alışveriş amaçlı değil para çekme ve bozdurma işlemlerinizde de kullanmanız mümkündür. € bazında fiyatları belirlenen kartlarımızı müşterilerimize her zaman ucuz olarak vermekteyiz.


Paykasa Yöntemi İle Para Çekme ( Paykasa Bozdurma )

Günümüz de pek çok insan alışverişlerinin yanında ödemelerini sanal kart yöntemleri ile almakta bunun pek çok geçerli sebebi var artık günümüz teknoloji oldukça gelişmekte ve gelişiyor her an yeni ürünler, yeni teknolojiler ve ödeme yöntemleri çıkmakta hal böyle olunca insanlar da gelişiyor çağımız da işte çağımıza ulaşmak için gündemi iyi takip etmek gerekiyor.

Kimi müşterilerimiz ödemelerinin büyük kısmını bu yöntem ile almakta. Paykasa bozdurma işlemleriniz de tek yapmanız gereken müşteri temsilciliklerimize bağlanıp işlemlerinizi gerçekleştirmenizdir.

  • Paykasa Kartlarınızı Bozdurmak İçin Müşteri Temsilcilerimize Bağlanın.
  • 16 Haneli bozduracağınız kartın bilgilerini müşteri temsilcilerimiz ile paylaşın.
  • Ödemeyi Almak İçin Mobil Ödeme Veya Havale Yöntemini Tercih Edebilirsiniz.
[mk_divider divider_color=”#1e73be”]
[mk_fancy_title style=”avantgarde” tag_name=”h4″ border_width=”4″ size=”20″ font_family=”Angkor” font_type=”google” align=”center”]10 Dakikada Paykasa Bozdurma[/mk_fancy_title][mk_fancy_text color=”#000000″ highlight_color=”#ffffff” highlight_opacity=”1″ font_family=”Balthazar” font_type=”google” align=”center”]

Garanti, Yapıkredi, Finansbank, Akbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Skrill Gibi pek çok banka ve uluslar arası ödeme yöntemleri ile sizlere kesintisiz 7/24 paykasa bozum işlemlerinizi gerçekleştirip ödemelerinizi anında gönderiyoruz. Asla gecikme olmaz ve ödemeleriniz otomatik sistem tarafından anında gönderilir en ufak problem de sizlere yeni paykasa kartı garantisi veriyoruz gönlünüz ve içiniz rahat olsun.

[/mk_fancy_text]