Online Oyunlarda Paykasa Kullan

Paykasa ile online oyun ödemelerinizi yapabilir, çevrim içi oyun, online savaş ve strateji oyunlarında ödeme yöntemi olarak kullanabileceksiniz. Tamamen size kalmış İnternet üzerindeki bir çok oyun platformlarında tek tıkla işleminizi hızlıca gerçekleştirin, Özellikle Anne ve Babalar için bulunmaz bir nimet özelliği taşımaktadır genç ve ufak yaşta ki çocukların oyun bağımlılığını hepimiz bilmekteyiz bazen sizden habersiz veya sizin bilinçli olarak kredi kartları kullanılmakta, çocuğunuz için oyun içi para alırken büyük riskler oluşabiliyor bu sebeple en iyi yöntem tek kullanımlık paykasa olacaktır.

Paykasa Kartlar Nasıl Bu Kadar Güvenli ?

Bu yöntemin en güzel yanı tek sefer yani tek kullanımlık olmasıdır kullandığınız pin kodunu tekrar kullanamıyorsunuz ve bu da sizleri tamamen güvenli bir işlem yapmanıza olanak sağlıyor aynı zamanda online oyunlarda bahsettiğimiz gibi çocuklarınız için hem bilinçsiz olarak para çekme riskleri ve çocuklarınızın daha sonra habersiz kullanıp ay sonu faturasını kabarık görmek istemeyenler için tek kullanımlık 16 kod yapısı ile şifreli bir ortamda paykasa kartlarını tercih edebilirsiniz.

Paykasa Türkiye Fiyatları Nedir?

Yetkili müşteri temsilcilerimiz ile Euro üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Fakat yapacağınız bütün işlemler Türk parası ile olacaktır yani paykasa alırken bizlere normal bir şekilde alacağınız miktardaki tutar kadar banka hesaplarımıza ödeme yapacak ve ödeme bildiriminden sonra işlemleriniz gerçekleşecektir. Fiyatlarımız oldukça uygun olup sizlere en iyi fiyatı sunmak için gayretlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Genellikle 15 euro, 20 euro, 40 euro, 50 euro miktarları tercih edilmektedir fakat yüksek miktar tercih edenler için maximum 500 euro ve 1000 euro ya kadar tek seferlik kullanabilirsiniz.

 

Online Oyunlarda Paykasa Kullan” için bir yorum

Bir cevap yazın