Neden Paykasa ?

Neden Paykasa Tercih Etmeliyim ?

Gün geçtikçe gelişen teknoloji bizlere her zaman yeni imkanlar sunmakta güvenli ödeme konusunda pek çoğumuz bir arayış içerisindeyiz. Pek çok kullanıcı alternatif ödeme yöntemlerine başvuruyorlar ilk tercihleri ise ” paykasa ” olarak karşımıza çıkıyor tabi ilk defa bu ismi duyanlar neden paykasa ? diye soracaktır sizlere kısa ve net şekilde anlatmaya çalışacağız.

Çoğu internet sitesinde çeşitli ödeme metotları bulunmakta kapıda ödeme veya tek çekim ödemeler gibi fakat bazen güvensizlik ortaya çıkabiliyor burada ise paykasa devreye giriyor ve sizlere gerekli çözümleri sunmaya yardımcı oluyor. Özellikle Avrupa bölgelerinde sıklıkla kullanılan bu yöntem artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, vatandaşları tarafından da sıklıkla kullanılmakta..

Paykasa İle Limit Aşımı Yok

Dilediğiniz miktarı seçip Euro üzerinden işlem yapabilirsiniz alışveriş yaparken ” limit aşımı ” derdi olmadan rahatlıkla bütün işlerinizi yapabileceksiniz. Ön ödemeli kartlar da kesinlikle faiz veya ekstra ücret gibi sıkıntılar olmaz örnek olarak 100 euro paykasa aldığınız taktirde asla 1 eksik veya fazla para çekimi olmaz paykasa kartınızın içerisindeki bakiyeyi dilerseniz tek seferde dilerseniz parça parça harcayabilirsiniz bu tamamen size kalmış..