Mobil Ödeme İle Paykasa Al

Mobil Ödeme Yolu İle Paykasa Satın Almak Çok Kolay.

Firma olarak her geçen gün kendimizi ve ödeme yöntemlerimizi geliştirmekteyiz. Paykasa satın almak istiyor fakat banka havalesi yapamıyorsanız sizlere mobil ödeme ile işlem yapma imkanı sunuyoruz. Online bankacılık bazen çok can sıkıcı ve vakit kaybı olabiliyor bu sebeple insanlar telefonları üzerinden ” mobil ” olarak hizmet almak istiyorlar. Buradan doğan boşluğu bizler dolduruyoruz ve sizlere mobil ödeme imkanı ile paykasa almanıza olanak sağlıyoruz ayrıca dileyen müşterilerimize paykasa bozum işlemlerini de aynı şekilde yapmaktayız. Paykasa kartlar sizlere hızlı çözümler üretir ve alışverişlerinizi %100 güven içerisinde yapmanızı sağlar Dünyada ki en gelişmiş ön ödemeli kart sistemi olan bu ürünlerimizi sakın kaçırmayın..

Kredi kartı ödemelerinde müşterilerimizden gerekli güvenlik kriterlerini onaylamalarını istiyoruz bu kart hırsızlıklarının önüne geçmek için mecburi bir zorunluluktur..

[mk_image src=”http://www.paykasaturk.com/wp-content/uploads/2017/08/mobil-odeme-1.png” image_width=”773″ crop=”false” hover=”false” align=”center”]

Paykasa Mobil Ödeme

Artık çok daha zahmetsiz ve gereksiz güvenlik kriterlerinden kurtuldunuz sizlere paykasa mobil ödeme ile nasıl satın alabileceğinizi söyleyeceğiz yapmanız gereken aslında çok basit öncelikle www.paykasaturk.com sitemiz üzerinden canlı destek ekiplerimize bağlanıp anında işlemlerinizi mobil ödeme vasıtasıyla yapabilmektesiniz. Turkcell, Vodafone ve Avea gibi bütün operatörlerden 24 saat ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntem hem daha hızlıdır hemde güvenlidir.