Kredi Kartı İle Paykasa Alabilir miyim?

Elektronik sanal ortamda popülerliğini arttıran paykasa her geçen gün daha çok kullanıcıya ulaşmakta, Firma olarak beklentilerinizi karşılamak için her gün gayret göstermekteyiz kredi kartı ile ödeme sistemi maalesef bu sektör için çok riskli olacağı için hiç bir firma tarafından kullanılmamakta nedeni ise aslına bakarsanız gayet basit.

İlk olarak çalıntı ” kredi kartı ” riski ve çeşitli nedenlerden oluşmakta fakat dert etmeyin çok daha basit ve hızlı ödeme sistemlerimiz mevcuttur bunlardan bazıları havale ve mobil ödeme gibi yöntemlerdir. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi bu tarz sitelerde kullanmamanızı önermekteyiz en sağlıklı yol her zaman için banka havalesi olarak karşımıza çıkmakta..

kredi kartı ile paykasa

En İyi Yol Havale İle Paykasa Almak

5 Yılı aşkın sürdürdüğümüz yayın hayatında en iyi ödeme yönteminin havale olduğunu söylemek isteriz. Şayet kredi kartı ile ucuz paykasa alırken hem bizler hem siz değerli müşterilerimiz ciddi problemler ve güvenlik açıkları ile karşılaşabilirsiniz bu sebeple ve olası güvenlik problemlerini ortadan kaldırmak adına bizler bu tarz ödeme yöntemlerini kullanmamaktayız ve en iyi yolun havale ile paykasa kart olduğunu söyleyebiliriz.