Astropay

 

Dünyada kullanılan pek çok sanal kartın hizmetini ülkemizde sürdürmeye devam etmekteyiz. Popülerliğini her gün arttıran bu ön ödemeli kartlar elektronik ortamda adeta çığır açmış durumda astropay sistemi de bunlardan bir tanesidir.

Türkiye’de en çok kullanılan 2. sanal kart olma özelliğini taşımakta astropay kart düşük komisyon ve sabit dolar kuru üzerinden işlem görmekte diğer euro bazlı işlem gören sanal kartlara nazaran astropay sizlere dolar üzerinden düşük komisyon ile alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Astropay alırken çok düşük komisyon ile işlem görür ve dileyen müşterilerimiz ise astropay bozdurma hizmetimizden de faydalanabilmektedir.

Sitemizde söylediğimiz gibi pek çok ön ödemeli kartın satışını ve bozumunu yapmaktayız sizlere her zaman %100 güvenli hizmet vermenin gayreti içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

[mk_divider divider_color=”#1e73be”]

%100 Güvenli Ödeme Sistemi


İşlemleriniz artık çok daha güvende ! sanal kartlar yani ön ödemeli kart sistemleri sizlere kişisel verilerinizi tamamen güvende tutmak ve güvenli alışveriş yapmak için geliştirilmiştir. Bu teknoloji ile artık işlemleriniz çok daha kolay ve hızlı gerçekleşecek.

Sabit Kur Garantisi İle Satın Al


Alacağınız her ön ödemeli kart sistemi sabit kur garantisi ile işlem görmektedir ister Euro ister Dolar fark etmez Türkiye’de şuan oldukça yüksek olan döviz işlemleri bizleri asla alakadar etmiyor ve sabit kur ve fiyat garantisini sunuyoruz.

[mk_padding_divider]
[mk_fancy_text color=”#ffffff” highlight_color=”#000000″ highlight_opacity=”1″ size=”20″ font_family=”none” align=”center”]

Astropay Kullanım Alanları

[/mk_fancy_text]

Fiyatlarımız her zaman söylediğimiz gibi çok uygundur Astropay hizmetlerimizden faydalanmak için hemen canlı destek ekiplerimiz ile iletişime geçip dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz işlem süreleriniz ortalama 10 ile 20 dakika arasında değişmektedir.

Müşterilerimize astropay 16 haneli pin kodu vermekteyiz müşterilerimiz bu pin kodu ile ve satın aldığı bakiyeye göre almak istediği ürün veya hizmete sahip olabilir ekstra güvenlik protokolleri ve zaman kayıpları yaşamazsınız.

Hızlı ve güvenlidir, Amerikan merkezli olup Amerika Birleşik Devletlerinde çok sık olarak maaş çeki veya kupon olarak vatandaşlara sunulmakta ve süper market ve elektronik mağazalardan alışveriş yapmalarına olanak sağlar.

[mk_fancy_text color=”#ffffff” highlight_color=”#000000″ highlight_opacity=”1″ size=”21″ font_family=”none” align=”center”]

En İyi Fiyatlar İle Astropay

[/mk_fancy_text]

Astropay Fiyatlarımız Dolar üzeriden işlem görmektedir 20$, 30$, 40$, 50$, 70$, 100$, 200$, 300$, 400$, 500$ ve 1000$ kartlardan oluşmaktadır sabit dolar kuru fiyatımız ile anı dolar yükseliş ve çıkışlarını dert etmeyin, %100 sabit kur garantisini www.paykasaturk.com olarak sunmaktayız.

Astropay genellikle şans oyunları ve türevleri sektörlerde sık kullanılmakta fakat biz firma olarak kesinlikle şans oyunları ve ” Türkiye Cumhuriyeti ” Yasa ve kanunlarına aykırı hiç bir sektöre hizmet vermemekteyiz bunu defalarca belirtiyoruz. Yurt dışı alışverişleriniz ve legal oyun ve benzeri sektörler için alternatif ödeme yöntemi astropay kartlarını kullanabilirsiniz firmamızın amacı bahis gibi illagel sektörlere kesinlikle hizmet vermeyip tamamen legal alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmektir. Bu prensip ile yola çıktık ve devam etmekteyiz lütfen şans oyunları ve benzeri işlemler için talepte bulunmayınız.